• Kategorie
  • Fontanna dla kameleonów i gekonów Repti-Zoo DF02 Bamboo

Repti-Zoo Drinking Fountain to innowacyjny i unikalny produkt zaprojektowany z myślą o potrzebach kameleonów i gekonów zaopatrując je stale w czystą wodę. Produkt posiada specjalny filtr wody, pompę oraz kaskadę wodną która spływa po roślinach imitując naturalne środowisko. Zjawisko kaskady zachęca zwierzę do pobierania wody z liści tak jak ma to miejsce w naturze. Niesamowity kształt bambusa pięknie wkomponuje się w aranżację terrarium. 

183.05
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 18
Kurier Firmowy Sklepu 18
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.6 kg

Popularne w hodowli gady, takie jak kameleony czy gekony orzęsione, nie są przystosowane do pobierania wody stojącej. Zwierzęta te piją wodę jedynie spływającą po liściach. Stałe dostarczanie wody pupilom o takich upodobaniach jest często niemożliwe, ze względu na potrzebę cykliczności, a dodatkowo ze względu na narażenie terrarium na zbyt wysoką wilgotność.

Rozwiązaniem tych problemów, a przede wszystkim wyjście na przeciw oczekiwaniom zwierzęcia jest fontanna producenta Repti-Zoo. 

Fontanna posiada szereg udoskonaleń technicznych i pomysłowych rozwiązań, zachowujących wodę w czystości przy jednoczesnym dostarczaniu jej w ulubiony dla gadów sposób. 

Niesamowity kształt bambusa
Fontanna została zaprojektowana w kształcie bambusa który może z łatwością symulować naturalne środowisko, w połączeniu z krążącą wodą wypływającą z liści imituje dziko płynące źródło wody. 

Bezpieczny materiał
Fontanna została wykonana z bezpiecznego ekologicznego materiału żywicznego nie stanowiącego zagrożenia dla zwierząt żyjących w terrarium. 

Kawałek natury w terrarium
Woda spływająca z liści symuluje naturalne środowisko życia gadów.

Niezwykle cicha pompa 
Dzięki ulepszonej pompie urządzenie pracuje cicho i nie ulega awariom.

Podwójny system filtrów
Podwójny system filtrów z płytą w kratkę i węglem aktywnym zapewnia wysoką jakość wody.

Górna miska do karmienia
Na górze fontanny znajduje się miseczka która może służyć do podawania wody lub pokarmu gadom.

Oto tylko niektóre z udogodnień zawartych w zestawie:
- wbudowany specjalny podwójny filtr wody usuwa brzydkie zapachy, klaruję wodę i neutralizuje pierwiastki ciężkie, dodatkowo uniemożliwia dostawanie się do pompy cząsteczek mogących ją zablokować. Taki filtr stale dostarcza świeżej wody pozbawionej zabrudzeń i zapachu.
- pompa zawarta w zestawie pobiera nie wiele prądu i może bez przerwy podawać wodę. Jest niesłyszalna, co wpływa na komfort zwierzęcia. Pompa może pracować nawet w nocy.
- kaskada wody spływa po liściach sztucznych. Takie rozwiązanie doskonale imituje środowisko, zachęcając do naturalnego pobierania wody.
- zestaw posiada pojemnik na wodę o pojemności 800ml. Duża ilość wody, w zależności od potrzeb zwierzęcia, może wystarczyć nawet do 7 dni.
- fontanna posiada przyssawkę przytrzymującą ją w określonym miejscu terrarium.
- produkt wykonano z bezpiecznych dla zwierząt materiałów, które dodatkowo pozwalają na utrzymanie całej fontanny w czystości.
- na górze fontanny znajduje się pojemniczek na pokarm lub przekąski dla zwierzaka. 

Fontanna Repti-Zoo oprócz dostarczania wody podnosi wilgotność w terrarium, a dzięki zbiornikowi na wodę nie rozlewa jej niepotrzebnie po całym wybiegu. 

Wymiary: 
- wysokość: 29cm
- szerokość: 10cm
- głębokość: 10cm

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oryginalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty