• Kategorie
  • SunSun Hi-X-Scouring 3 - wielofunkcyjny odmulacz automatyczny

Urządzenie jak żadne inne ułatwia pielęgnacje akwarium, czyniąc wszelkie prace porządkowe szybkie, łatwe i przyjemne. Hi-X-Scouring pozwoli Ci szybko oczyścić dno zbiornika, podmienić wodę, przefiltrować wodę, zassać z trudno dostępnych miejsc resztki pokarmu itp. Duża ilość złączek i adapterów pozwala na szeroki zakres prac. Jest prosty w użyciu i nie wymaga kupowania baterii.

116.64
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 18
Kurier Firmowy Sklepu 18
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.93 kg

O trudnych pracach w akwarium:
Każdy zbiornik wymaga przeprowadzenia pewnych cyklicznych prac, takich jak, podmiana wody, odmulenie dna, dodatkowe przefiltrowanie czy czyszczenie brudu z kamieni i innych elementów dekoracji. Wszystkie te czynności należą do tych koniecznych i cieszą się raczej złą sławą. Jednakże, jest pewne jedno urządzenie, które Ci wszystkie te operacje ułatwi!

Co mogę zrobić przy pomocy Hi-X-Scouring 3?
Urządzenie posiada spory zestaw złączek, rurek i innych adapterów. Dzięki nim możesz szybko przystosować narzędzie do różnych prac. 
- odmulanie dna
- zbieranie np: pokarmu z trudno dostępnych miejsc
- filtracja wody
- odmulanie dna z jednoczesną filtracją 
- podmiana wody (czyli, dolewanie i pobieranie wody z akwarium)
- zbieranie zabrudzeń, w tym np: glonów z kamieni, korzeni i innych dekoracji
- i wiele innych związanych z czyszczeniem, odmulaniem i filtracją

Najważniejsze udogodnienia:
- regulacja przepływu. Tuż pod rączką masz łatwy dostęp do regulacji wydajności pompy. Szybko zmienisz moc zasysania względem potrzeb. 
- długa rurka. W zestawie masz 3 rurki i dwa kubki, które umożliwią Ci regulację długości odmulacza od 40cm do 115cm. (minimalna długość i maksymalna długość)
- dwie wielkości kubków odmulania. Wybierz wielkość kubka do odmulania. Użyj jednego lub podwójnego.
- wlot typu loc-line. Masz do dyspozycji spłaszczoną dysze wlotową o możliwości zmiany kąta położenia. Wybierz odpowiednie dla Ciebie ułożenie wlotu - zasysaj wodę skąd chcesz.
- duży filtr. W zestawie masz do dyspozycji pojemnik na wkłady (dwa w zestawie). Za jego pomocą przefiltrujesz wodę. Włóż inne dowolne wkłady wg potrzeb aby polepszyć filtrację.
- złączka na wąż. W zestawie masz jeszcze złączkę na wąż. Możesz łatwo upuścić wodę lub dolać wodę do akwarium. W zestawie są też zaciski na wąż, aby się przypadkiem nie odpiął. 

Hi-X-Scouring 2 dostarczymy do Ciebie w oryginalnym opakowaniu i z kompletem wszystkich złączek adapterów itp. Nic już nie musisz dokupić.

Dane techniczne:
- producent: SunSun
- kod producenta: HXS03
- nazwa handlowa: Hi-X-Scouring 3

- maksymalna wydajność pompy: 1000l/h
- minimalna wydajność pompy: 2500l/h
- minimalna długość odmulacza 40cm
- maksymalna długość odmulacza: 115cm


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie