Każdy kot jako drapieżnik i łowca, genetycznie przystosowany do aktywności, potrzebuje zajęcia. W innym przypadku, zgodnie z instynktem zaczyna psosić! Najlepszym sposobem na bałagan jest zatem sprawienie mu drobnego prezentu. Jaka zabawka będzie dla Was najwłaściwsza? Przedstawiamy nasz top atrakcyjnych akcesoriów dla znudzonych kociaków!

 

Drzewko dla kota

Klasyczne drzewko dla kota o niewielkim rozmiarze znajdzie zastosowanie w nawet najmniejszych pomieszczeniach. Zabawka wykonana z ''dywanikowej'' podstawki, opatrzona piłeczką, pełni także funkcję drapaka. Zapewnij malcowi wielopoziomową rozrywkę!

Dysk dla kota - zabawka gonitwa

Dysk dla kota nie tylko stanowi dla niego interesującą zabawkę, ale wspomaga jednocześnie jego rozwój psycho-ruchowy i dostarcza rozrywki na długie godziny! Sposób działania:

  • Zawołaj kociaka
  • Zainteresuj kotka piłeczką i wrzuć ją pomiędzy szczeliny
  • Obserwuj, co będzie się działo!

Tunel dla kota

Przenośny i składany zarazem tunel dla pupila jest świetną alternatywą dla buszowania wśród firanek. Szeleszczący materiał wraz z dołączoną piłeczką i wizjerem, pozwoli kotu na bezpieczną zabawę oraz odpoczynek.

Wędka dla kota

Wędka dla kotka stanowi doskonały wybór dla codziennego wspomagania jego refleksu oraz rozwoju ruchowego. Warto zdecydować się na modele wykonane z ekologicznych, naturalnych materiałów i ograniczyć w ten sposób poziom szkodliwości dla środowiska.

Zapobiegajmy wypadkom i cieszmy się widokiem zabawy razem z kociakiem!